Stáhněte si eBook zdarma

 

Horečka:

klíč k vašemu zdraví!

Taky se snažíte za každou cenu "nebýt nemocní"?

Zamýšleli jste se někdy nad skutečným poselstvím  nemoci a horečky pro naše tělo?

A víte, co nám hrozí, když o ně přijdeme?

Odpověď najdete právě zde!

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Saščin eBook jsem "zhltla" na jeden nádech. Je ostrý jako břitva a laskavý zároveň. Nebojí se přímočaře a velmi trefně poukázat na některé mýty o zdraví a na to, jak máme tendenci odevzdávat svoji sílu autoritám. Zároveň s pochopením a láskou ukazuje kudy z toho ven.
Terezawww.terezakastakova.cz
Milá Alexandro, tvůj eBook se mi opravdu moc líbí. Velmi ráda využiji všechny tyto tvé cenné rady. Homeopatika mám moc oblíbená a věřím, že se brzy stanou pomocí pro každého. Dcera bývá často nemocná, tedy jistě využiji každý tvůj tip. Velmi ti děkuji za tento tvůj přístup, kéž by bylo stále více stejně zaměřených lidí. Budu moc ráda sledovat tvůj blog a další tipy a rady. Všem doporučuji si přečíst 🙂
Kristýna Annawww.kristynaannagladis.cz
Co dělat, když je člověk nemocný a má horečku? Má do sebe ládovat prášky a snažit se nemoc potlačit, nebo zvolit jinou cestu? Zajímavé a v dnešní době zvláště přínosné čtení. Je vidět, že Alexandra jako lékařka tématu rozumí. Určitě budu sledovat její blog s články a až bude na světě další ebook, s chutí si ho stáhnu.
Jarkawww.lotoscopywriting.cz
V Alexině eBooku se dozvíte nejen to, jak k nám naše tělo v nemoci promlouvá, ale i to, co v jeho řeči znamená horečka. Ujasníte si, proč je tak důležité své tělo poslouchat. A také si připomenete, jak o sebe v případě akutního onemocnění zdravě pečovat, abyste se vyhnuli chronickým komplikacím. Je to velmi srozumitelný rádce, kterého je dobré mít po ruce, a proto ho doporučuji ke čtení všem.
Dianadianalaurichova.cz
Máte obavy z horečky a chcete se jí za každou cenu zbavit, nejlépe co nejrychleji? Po přečtení eBooku zjistíte, že to není třeba. Alexandra ukazuje nový pohled na horečku a její pozitivní účinky na naše zdraví. Děkuji za tvé poznatky a rozhodně doporučuji přečtení.
Kristýna www.kristynahouskova.cz
V tomto ebooku je krásně a jednoduše ukázáno, co nám nemoc říká a jak naše tělo reaguje. Pokud se někdo chce zamyslet nad tím, co nám tělo říká a chce mu porozumět, doporučuji tento ebook. Je srozumitelný a přehledný.
Luciewww.luckaregi.cz
Tento eBook jsem přečetla jedním dechem. Je rozhodně přínosný a všem ho vřele doporučuji. Jako máma dvou dětí vím naprosto přesně, co jsem v minulosti při řešení jejich nemocí dělala špatně. Po přečtení tohoto eBooku se člověku otevřou oči, protože zjistí, že to jde i jinak. Začnete věřit, že vaše tělo ví, co dělá.
Hankawww.hankanovakova.cz
Jelikož uznávám funkční medicínu, po přečtení eBooku mám radost, že paní doktorka je také nakloněná tomuto směru. A jako doktorka klasické medicíny má odvahu sdílet názory, kde se klade důraz hlavně na šetrnou léčbu. Čtenáře zasvěcuje do homeopatie a nabádá k zamyšlení, co nám naše NeMoc chce říct, na co nás chce upozornit. Paní doktorka povzbuzuje a inspiruje ty z nás, kteří jsme se rozhodli převzít odpovědnost za své zdraví, za což ji děkuji.
Zuzanawww.odd-roznov.cz
Tento eBook s tématem vnímání horečky - coby dokonalý nástroj k uzdravení - je nadějí pro všechny, kteří chtějí důvěřovat vlastnímu tělu. Doporučuji jeho přečtení všem, neboť může povzbudit na cestě ke zdraví v souladu s vlastním tělem.
Lenkawww.bylinkalenka.cz